Medinė taupyklė "Vytis" (Galimas graviravimas)

Prekės kodas: BANK031B

Turimas kiekis: Šiuo metu turime prekyboje

Jūsų pateiktas užsakymas pagaminamas ir išsiunčiamas per 5 - 7 dienas po gauto apmokėjimo.

€3800 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Medinė taupyklė "Vytis". Tai nuostabi taupyklė, kuri puikiai tiks Lietuvos patriotui ir žmogui mylinčiam Lietuvą. Ant Taupyklės stiklo išgraviruotas ir pavaizduotas Lietuvos herbas - Vytis. Gali būti puiki dovana ar dekoracija kambaryje, biure , ar kitur.

Taupyklė yra pagaminta iš tikros uosio medienos. Klijavimas nenaudotas, taupyklės rėmas yra iš vientiso uosio bloko. Stiklas prie taupyklės yra pritvirtintas varžteliais. Pro stiklą galėsite matyti turimas santaupas, o užsipildžius taupyklei galėsite stiklą atsukti ir jas išsiimti. Prisukę stiklą atgal galėsite tęsti taupymą nesugadinę taupyklės. Papildomai taupyklės yra nulakuojamos apsauginiu lako sluoksniu siekiant apsaugoti nuo natūralaus nusidėvėjimo ir susibraižymo.

Galima pasirinkti iš dviejų spalvų - dažytos ruda spalva arba natūralaus uosio (šviesios).

GRAVIRAVIMAS:

Vyčio graviravimas ant taupyklės jau yra įskaičiuotas į kainą. Esant poreikiui galime papildomai išgraviruoti žodžius arba vardą. Norint papildomo graviravimo pasirinkite variantą su graviravimu ir įrašykite į komentarą atsiskaitant už krepšelį. Komentare nurodykite graviravimo vietą (galas arba stikliukas) .

MEDŽIAGOS:
Uosio medžio masyvas, organinis stiklas, rudi dažai, apsauginis lakas

MATAVIMAI:
19.4x21x4

0.43 KG

Rašyk
Skambink