Green Toys lavinamasis žaislas kūdikiams

Prekės kodas: 8649

Turimas kiekis: Šiuo metu turime prekyboje

Jūsų pateiktas užsakymas išsiunčiamas per 1 - 3 dienas po gauto apmokėjimo.

€1799 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Green Toys

Green Toys lavinamasis žaislas kūdikiams. Purtykite, barškinkite, kramtykite ir tyrinėkite šį spalvingą žaislą kūdikiams. Gražios sodrios spalvos, įdomus dizainas ir skirtingos formos ir tekstūros - viską taip smalsu apžiūrėti mažais pirštukais.

Visi Green Toys žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.).
Apdovanojimai: Canadian Toy Testing Council - 3 Star Seal, Babble.com Pick for Toy Fair.

Savybės:
- gražios sodrios spalvos, skirtingos formos ir tekstūros
- įdomus ir apgalvotas dizainas leidžiantis mažyliui lengvai suimti ir saugiai žaisti
- kratant žaisliukas barška
- pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko
- itin tvirtas ir ilgaamžis, lengvai prižiūrimas, galima plauti indaplovėje
- dydis: 11,43x11,43x11,43 cm.

Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu.
Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėnesių.
GAMINTOJAS: Green Toys, JAV.

Informacija
Amžius 0,75 m. (9 mėn.)
Lytis Mergaitėms
Rūšis Kramtukai
Rašyk
Skambink