Miniland modeliukai skaičiavimui (72 el.)

Prekės kodas: 8488

Turimas kiekis: Šiuo metu turime prekyboje

Jūsų pateiktas užsakymas išsiunčiamas per 1 - 3 dienas po gauto apmokėjimo.

€2500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Miniland

Miniland modeliukai skaičiavimui (72 el.). Formelės leis kūrybingai susipažinti su spalvomis, rūšiavimu ir skaičiais bei pirmaisiais aritmetiniais veiksmais. Dėliokite, rūšiuokite ir skaičiuokite šias spalvingas figūrėles.

Savybės:
- 72 figūrėlės
- 6 ryškios sodrios spalvos: geltona, oranžinė, raudona, violetinė, mėlyna, žalia
- 6 rūšių transporto priemonės: traukinys, lėktuvas, autobusas, sunkvežimis, lengvasis automobilis, traktorius
- figūrėlės pakankamai didelės (apie 5 cm), malonios liesti ir tvirtos
- patogiame plastikiniame stiklainiuke su rankena (16x14x14 cm).

Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Be to, Miniland vaikų žaislai ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir supakuoti taip, kad būtų puikus ir naudingas pasirinkimas kaip dovanos vaikams. Miniland asortimente skirtingų medžiagų žaislai: plastikiniai žaislai, ekologiško plastiko žaislai ir mediniai žaislai vaikams.
Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai.
Taip pat Miniland nemažą gamybos dalį užima ir prekės vaikams bei prekės kūdikiams, tai: migdukai kūdikiams, vaikiškos naktinės lempos, vaikiškos gertuvės, maisto šildytuvai, maisto termosai, lėkštės vaikams, termometrai, mobilios auklės kūdikiams, hermetiški indeliai ir t.t.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Informacija
Amžius 5 m.
Lytis Mergaitėms
Rūšis Lavinamieji
Tema Lėktuvai
Rašyk
Skambink