Green Toys žaislinis krautuvas

Prekės kodas: 8642

Turimas kiekis: Šiuo metu turime prekyboje

Jūsų pateiktas užsakymas išsiunčiamas per 1 - 3 dienas po gauto apmokėjimo.

€2950 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Green Toys

Green Toys žaislinis krautuvas. Sustumkite, išlyginkite, pakaskite - tiek daug darbų, tiesa? Šis tvirtas, be smulkių detalių krautuvas atliks darbus tiek kambaryje, tiek ir kieme ar paplūdimyje. Taip, tai puikus smėlio žaislas, nes žaislinis krautuvas lengvai prižiūrimas ir išplaunamas. Krautuvą itin lengva valdyti, nes yra net dvi rankenos: viena - kabinos viršuje, kita - pačiame krautuve.

Visi Green Toys žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.).

Savybės:
- paprastas dizainas - neribotos vaizduotės galimybės
- pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko
- itin tvirtas ir ilgaamžis
- lengvai prižiūrimas ir valomas, galima plauti indaplovėje
- dydis:  cm.

Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu.
Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Green Toys, JAV.
 

Informacija
Amžius 1,5 m.
Lytis Mergaitėms
Tema Techninės mašinos
Rašyk
Skambink