Bigjigs vaikiškas mini golfas

Prekės kodas: 8633

Turimas kiekis: Šiuo metu turime prekyboje

Jūsų pateiktas užsakymas išsiunčiamas per 1 - 3 dienas po gauto apmokėjimo.

€4259 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Bigjigs

Bigjigs vaikiškas mini golfas. Šiame vaikiškame mini golfe gausu neįprastų kliūčių. Mažyliams patiks paimti į rankas jiems idealaus dydžio golfo lazdas ir tobulinti savo taiklumo, o kartu ir susikaupimo įgūdžius. Galite žaisti vienas, tačiau su draugais tikrai juk smagiau! Žaidžiant su draugais, taškus galite užrašyti pridedamose rezultatų kortelėse.

Žaidimą galite žaisti tiek lauke, tiek ir salėje ar kitoje didesnėje erdvėje. Žaidimas skatina judėti, lavinti stambiąją motoriką, socialinius įgūdžius, taip pat moko vaiką žaisti su kitais, išlaukti savo eilės bei kartais laimėti, o kartais ir pralaimėti.
Mini golfo rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir yra ilgaamžis bei tvirtas, todėl puikiai tinka ir žaidimų kambariams ar vaikų darželiams, mokykloms.

Savybės:
- rinkinyje yra dvi medinės golfo lazdos, 2 kamuoliukai, 2 duobutės, 4 kliūtis, kurias galėsite jungti ir sudaryti savo išskirtines kliūtis
- rinkinys skatina mažuosius daugiau laiko praleisti lauke, judėti
- rinkinys tiks ir berniukams, ir mergaitėms
- dydis: 36x64x18 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.
 

Informacija
Amžius 5 m.
Lytis Mergaitėms
Rašyk
Skambink