Oliziukas "Kiškutis Nr.5"

Prekės kodas: HAO2918231

Turimas kiekis: Šiuo metu turime prekyboje

Jūsų pateiktas užsakymas pagaminamas ir išsiunčiamas per 5 - 7 dienas po gauto apmokėjimo!

€1200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kas yra Oliziukas? - Tai mažas "augintinis", kurį laistant užauginami vešlūs žaliuojantys plaukai, o jiems paūgėjus galima daryti įvairiausias šukuosenas!

Kam skirtas Oliziukas? - Jis tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Vaikus moko rūpintis, o savo pokyčiais džiugina ir kiekvieną suaugusįjį!

Kaip prižiūrėti? Pradžioje svarbu gerai išbrinkinti kviečių sėklas, todėl rekomenduojama apvertus pamirkyti šiltame vandenyje. Vandens pilti tik tiek, kad apsemtų sėklas esančias viršugalvyje, jei susigeria - papildyti vandens ir taip palikti mirkti oliziuką pusvalandžiui ar valandai. Tai kartoti kelias pirmąsias dienas, kol dar nėra daigų. Pirmieji pokyčiai matomi jau po savaitės, o atsiradus daigams užtenka laistyti kartą per dieną. Užaugintus plaukus galima kirpti, rišti - priklauso nuo Jūsų fantazijos! Kol Oliziuko nepradėsite laistyti, jis gali ilgai stovėti, todėl dovanomis galite drąsiai rūpintis iš anksto!

Prie Oliziuko pridedamos auginimo rekomendacijos.

Oliziuko aukštis apie 15 cm.

Dėmesio! Akcentai gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų nuotraukose. Jei turite svarbių pageidavimų Oliziukui (pvz. šalikėlio spalva ir pan.), įrašykite savo pageidavimus komentare (komentaro skiltis atsiranda pirkimo procese). Rekomenduojame įrašyti, ar Oliziukas bus skirtas mergaitei, ar berniukui - į tai mes atsižvelgsime parinkdami Oliziuko spalvas ir dizainą. Jei norite, jog būtų užrašytas vardas, komentare nurodykite reikiamą vardą.

Rašyk
Skambink